Wynajem maszyn budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych stał się popularnym rozwiązaniem dla firm z branży budowlanej, zarówno większych przedsiębiorstw, jak i mniejszych wykonawców. Elastyczność, dostępność do nowoczesnej floty maszyn, oszczędności finansowe i wsparcie techniczne to tylko niektóre z zalet takiego rozwiązania. Wynajem maszyn budowlanych do przeprowadzania robót ziemnych i nie tylko umożliwia przedsiębiorstwom osiąganie lepszych wyników, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów inwestycji.

Firma nasza oferuje również wynajem specjalistycznych ciężkich maszyn budowlanych - z operatorem lub bez.

Lista maszyn i sprzętu budowlanego jaki możemy zaoferować do wynajmu:

 • Koparki gąsienicowe marki KOMATSU i HYUNDAI (waga 24–36 ton, 4 szt.)
 • Koparki kołowe marki HYUNDAI (waga 22 tony, 2 szt.)
 • Ładowarki kołowe marki HANOMAG, FIAT i FADROMA (3 szt.)
 • Kompaktor do zagęszczania gruntu marki HANOMAG (koła stalowe, 1 szt.)
 • Kruszarki do gruzu (2 szt.)
 • Wibromłot marki MOVAX do pogrążania brusόw i pali (1 szt.)
 • Samochody wywrotki kontenerowe i inne
 • Maszyny do wyburzeń:
  • Młoty Hydrauliczne (od 1 do 3 ton),
  • Nożyce Hydrauliczne do cięcia żelbetu (10 szt.)

Opłacalność wynajmu maszyn budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych jest opłacalny w wielu sytuacjach, szczególnie przy krótkoterminowych projektach, sezonowych potrzebach czy konieczności ograniczenia kosztów eksploatacji i utrzymania sprzętu. Decyzja o wynajmie czy zakupie maszyn powinna być jednak dokładnie przemyślana, uwzględniając indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa oraz charakter projektów realizowanych przez firmę.

W przypadku realizacji krótkoterminowych projektów budowlanych, wynajem maszyn jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Zakup sprzętu wiąże się ze znacznymi wydatkami początkowymi oraz koniecznością jego utrzymania w czasie, co może być nieopłacalne przy jednorazowym lub krótkotrwałym użyciu. Dzięki wynajęciu maszyn, można zoptymalizować koszty oraz skupić się wyłącznie na realizacji zadania bez konieczności martwienia się o sprzęt. Pozwala to również na elastyczne dostosowanie do różnorodnych potrzeb i zmieniających się warunków pracy, bez dodatkowych obciążeń finansowych oraz konieczności przechowywania sprzętu po zakończeniu prac. W takich przypadkach wynajem maszyn budowlanych jest znacznie bardziej opłacalny niż zakup własnego sprzętu.

Osoby zinteresowane wynajmem prosimy o kontakt
numer telefonu (+48) 501 329 934.

maszyny

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.